Tatran Střešovice » SUPERLIGA V HRADCI: Co vás čeká?

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

úterý 30.10.2018

SUPERLIGA V HRADCI: Co vás čeká?

V neděli 4. listopadu je tu den, na který čeká celý florbalový Hradec! Tatran Střešovice pořádá své letošní první výjezdní utkání na půdě svého partnerského oddílu FbC Hradec Králové, konkrétně ve Sportovní hale Třebeš! No a aby toho nebylo málo, vybrali jsme pro toto utkání i regionálně pikantního soupeře - Sokol Pardubice.

"LETOS UŽ TŘEBEŠ NAPLNÍME!"

Loňské premiérové výjezdní dvojutkání sledovala slušně zaplněná hala v Třebši. "V minulé sezoně jsme zvolili na úvod naší spolupráce s hradeckým oddílem koncept dvojutkání s dopoledním turnajem dětí. Tento koncept je samozřejmě divácky atraktivní, nicméně program byl prakticky celodenní a tak nám řada fanoušků nevydržela až na zlatý hřeb dne v podobě superligového utkání," říká marketingový pracovník Honza Volák. Ve spolupráci s FbC Hradec Králové tak letos uskutečníme pouze superligové utkání s doprovodným programem pouze v jeho průběhu. "Letos jsme se zaměřili pouze na jedno superligové utkání a primárně správnou volbu soupeře. Pro utkání v Hradci jsme z důvodu regionální zajímavosti zvolili Sokol Pardubice, a věříme, že utkání tak získá ještě o něco lepší náboj a diváckou atmosféru." A jaké jsou cíle pro letošní výjezdní utkání? "Primárně chceme pokračovat v doposud velice úspěšné spolupráci s místním oddílem a přiblížit členům hradeckého klubu atmosféru superligového utkání, ale samozřejmě je naším cílem i napodruhé naplnit halu v Třebši." V tomto směru oba spolupracující kluby cílí k hranici 500 diváků! 

NA CO SE MŮŽOU DIVÁCI TĚŠIT? 

V rámci druhého výjezdního utkání v Hradci Králové čeká diváky bohatý doprovodný program. Například populární focení s pohárem pro Mistra světa, který do Hradce Králové přiveze sám maskot mistrovství Floorian

Stejně jako v loňské sezoně si na své přijdou i malí fanoušci! Bezprostředně po skončení utkání je čeká autogramiáda hráčů Tatranu Střešovice.

Na hřišti se během utkání budou prohánět Filip Langer i Marek Beneš, tedy aktuální členové širší nominace pro prosincové Mistrovství světa v Praze. My věříme, že oba budou figurovat i ve finálním výběru, který finský kouč české reprezentace Petri Kettunen zveřejní na tiskové konferenci 13. listopadu

V rámci přestávkového programu budete moci soutěžit o ceny od FbC Hradec Králové i Tatranu Střešovice

Po celou dobu utkání budou ve vstupním vestibulu haly k dispozici FanShopy Tatranu i FbC

V rámci přestávkového programu se vám představí mladší žáci FbC Hradec Králové

PROPAGACE NA HRADECKÝCH ŠKOLÁCH

Podívejte se, jak jsme v minulém týdnu na hradeckých školách propagovali druhé superligové výjezdní utkání v Hradci Králové! 

POJĎME SPOLEČNĚ NAPLNIT TŘEBEŠ! 

Tak nezapomeňte! V neděli 4. listopadu od 18:00 bude Hradec Králové patřit florbalu! Věříme, že výjezdnímu utkání Tipsport Superligy mezi Tatranem Střešovice a Sokolem Pardubice bude přihlížet plná hala. Těšíme se na vás! 

 
Naši partneři