Starší žáci završili úspěšnou sezónu stříbrnou medailí z mistrovství ČR!

Starší žáci si z mistrovství ČR odvážejí stříbro, čímž potvrdili, že patří do naprosté špičky v českém florbalu. Všem klukům a Elišce patří obrovský dík za celou sezonu, ve které díky své cílevědomé práci florbalově pokročili zase o velký kus dopředu. Se svým týmovým pojetím hry, nasazením a nadšením pro hru jsou skvělým příslibem pro budoucnost celého florbalu ve Střešovicích!

Tatranské naděje prošli českým kolem turnaje jako nůž máslem, když vyhráli všechny tři utkání ve skupině a do hlavního turnaje se kvalifikovali z prvního místa.

Na republikovém finálovém turnaji jsme se v základní skupině postupně střetli s Náchodem, Českým Krumlovem a vítězem moravské části Znojmem. Všechny tři naše lajny výbornými výkony soupeře jasně přehrávaly a se slušivým skóre 30:3 jsme postoupili rovnou do semifinále.

V semifinále jsme se střetli s týmem Liberce, který se po celý turnaj prezentoval sympatickým florbalem. Na nás to ale nestačilo a po výsledku 7:3 jsme zaslouženě postoupili do finále.

Ve finále nás čekal náš již tradiční soupeř – pražská Bohemka. Do zápasu jsme vstoupili dobře, vypracovali jsme si dvoubrankové vedení, Bohemka však s vypjetím všech sil dokázala v poslední minutě srovnat krok a utkání poslala do prodloužení. V něm se štěstí přiklonilo na hokejky našeho soupeře, když proměnil standardní situaci.
Poněkud hořká finálová tečka však nemůže zastínit sezonu plnou výborného florbalu. Jen tak dál, kluci!