Tatran Střešovice » Tatraňáci jdou ve čtvrtek do boje o finále Poháru!

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

středa 2.1.2019

Tatraňáci jdou ve čtvrtek do boje o finále Poháru!

Jak jsou výkony mužů v této sezóně jako na houpačce, v Poháru se jim daří. Kromě skalpu Sparty a Chodova si zahrají i o šanci na cenný kov.

Po vánoční a novoroční pauze se opět Pohár České pojišťovny rozjíždí. Tentokrát jsou na pořadu semifinálová kola. V tom prvním se proti sobě postaví Sokol Pardubice s FBC Ostravou, v tom druhém FBC Liberec a... A Tatran! Ten bude mít navíc výhodu domácího celku, takže si v pracovní den ušetří cestování kouty republiky.

Tým Milana Fridricha v prosinci získal po senzačním výkonu skalp Chodova po těsné výhře 6:5. Chodovští sice prvně vedli, hosté z Prahy 6 ale třemi góly z poslední třetiny rozhodli o svém postupu do semifinále. Nejproduktivnějším tatranským hráčem je na třiasedmdesátém místě Marek Beneš s jedenácti body (8+3), o tři místa pod ním se nachází Radek Valeš taktéž s jedenácti body (7+4). Lépe postavenými superligovými hráči jsou již jen Chodovský Marek Vávra (34. místo, 10+4) a Jiří Curney (36. místo, 9+5) - ani jeden už ale do Poháru nezasáhne, a tak má Beneš šanci je přeskočit. 

Nepříjemnou zprávou bude pro Střešovické absence některých klíčových hráčů, například Filipa Langera. Celkem se bude muset Fridrich obejít bez pěti juniorů hrající za A tým. V Superlize patří Liberci páté místo, Tatranu šesté. Ve vzájemném utkání letos vyhrál Liberec poměrem 6:5. Oplatíme mu superligovou porážku? Pevně věříme, že se bodově projeví i jiní hráči a zahrajeme si o zlato! 

Tatran Střešovice - FBC Liberec| čtvrtek 3. ledna| STODOLA Aréna Střešovice

 
Naši partneři