Tatranky byly blízko senzaci, muži opět nestačili Vítkovicím

I druhý zápas mužů a žen v Ostravě skončil vítězně pro jejich soupeře. Přesto byly Tatranky blízko senzaci - nechybělo mnoho a vezly z Ostravy jedno vítězství.

Jakkoliv krásná to mohla být senzace, nakonec se nekonala. Tatranky od samého začátku držely s výběrem ostravského FBC krok, první dvacetiminutovka navíc skončila 0:0. Druhé dějství již bylo bohatější na góly, oba celky vstřelily po dvou, Střešovice navíc oba v osmatřicáté minutě.

Poslední část zápasu byla opět vyrovnaná, Ostravanky i Pražanky jednou skórovaly, vítěze neurčilo ani následné prodloužení. Až na nájezdy byl pražský tým slabší, v nájezdové loterii se z druhé výhry radovali domácí. Přesto Pavla Skazka výkon jeho svěřenkyň potěšil. "Venku jsme Ostravu potrápili. Doma jim nachystáme peklo," slibuje.

To muži se na Dubině vysloveně trápili. Zatímco první duel s Vítkovicemi rozhodlo pětiminutové vyloučení tatranského hráče, v druhém utkání se nevylučovalo vůbec. Prvně se k brance dostali sice Tatranští, kteří tak opanovali první dvacetiminutovku 1:0, po zbytek utkání ale již tahali za kratší konec provazu.

Svému sokovi nakonec podlehli rozdílem tří branek 5:2. "Dnes jsme výrazně zlepšili řadu prvků ve hře. Rozhodla zkušenost ve využívání nabídnutých příležitostí. Musíme ještě zvýšit náš tlak do brány. Připravíme se a věřím, že se do Ostravy vrátíme," slíbil po druhém zápase Milan Fridrich

Další zápasy jsou na programu již o víkendu. Tentokrát ale svorně v Praze ve STODOLA Aréně.