Sestava Tatran Střešovice

Zittová (Janglová) - Višvaderová, Reková, Prontekerová, Reindlová, Lisová, Zikmundová, Válková, Viplerová, Machková, Zabavská, Marko, Janglová, Houžvičková, Matěvosova, Faťunová, Vlachová, Rybínová, Kramperová

Sestava FBC Start98 Kunratice

Horňáková (Červová) - Lochmannová, Vranová, Lamková, Slaná, Tůmová, Florianová, Kučerová, Horňáková, Steinbachová, Syslová, Kalinová, Miklíková, Lupačová, Jelínková, Nováková, Zittová, Šusterová

Branky a nahrávky: 31. Zabavská (Machková), 49. Houžvičková (Prontekerová), 51. Machková (Zabavská) - 45. Slaná (Lupačová), 48. Florianová (Lupačová), 49. Zittová (Jelínková), 65. Zittová Lupačová). Rozhodčí: Tomáš Kapr, Michal Tichý. Diváci: 92.

Tatranky nezvládly boj o STODOLU, v neděli vyzvou Chodov

Ačkoliv boj o STODOLA Arénu, kterou využívají jak Tatranky, tak Panthers, sliboval pořádnou porci gólů, nakonec jich na každé straně padlo po třech. Panthers si další vystřelily v prodloužení a rozhodly tak o tom, kdo si z derby odnese dva body.

Tatranky se po nevydařeném utkání v Plzni představily tentokrát doma ve STODOLE. Šanci na otevření skóre dostaly v osmé minutě po vyloučení Michaely Lupačové, toho ale domácí skvadra nevyužila. V úvodní třetině byly Panthers aktivnější, vypracovaly si dokonce o něco více šancí. A zatímco v první třetině domácím přesilovka nevyšla, to v druhém dějství klapla po minutě a půl, když se trefila jedna z nejlepších tvůrkyň akcí Barbora Zabavská.

Vedení Skazkově týmu vydrželo až do pětačtyřicáté minuty, v ní přišlo srovnání a minutu poté dokonce navýšení o dva góly. Ačkoliv se střešovické hráčky dostaly k vyrovnání, nerozhodný stav poslal utkání do prodloužení, které rozlouskla svým druhým gólem v utkání Veronika Zittová. Tatranky tak z boje o STODOLU berou bod, když nestačily na svého rivala

Další duel, ke všemu znovu pražský, čeká výběr střešovického ženského týmu tuto neděli, kdy na oslavu stého výročí republiky zavítají do haly na Jižním Městě. Střetnou se s Chodovem, prvním týmem ligy. Utkání startuje v 17:00.

Pavel Skazko (Tatran): Vyrovnaný souboj, kde se ale ukázaly především obě gólmanky. Škoda našich neproměněných tutovek a individuálních chyb. Dneska mohl brát body kdokoliv. Děkujeme soupeři za fér utkání a naším skvělým fanouškům.

Daniel Škvor (Panthers): Celé utkání jsme se spíš trápili a hledali, utkání slibovalo hodně gólů, ale opak byl pravdou. Většinu utkání jsme byli o trošičku lepší, díky zkušenostem, ale nebyli jsme schopni vystřelit a soupeř svoje šance zahazoval. Díky všem za zápas zítra budeme připraveni na Bohemku.