neděle 27.2.2022
Sportovní centrum Řepy
2. kolo

Střešovice porazily Black Angeles i ve druhém utkání

O poznání dramatičtější bylo druhé čtvrtfinálové utkání mezi Tatranem a Black Angeles. Střešovice však potvrdily svou roli favorita a do dalšího víkendu půjdou s náskokem 2:0 na zápasy.

Nedělní utkání v řepské hale začalo svižně, když se domácí Tatran ujal vedení již v druhé minutě zásluhou Marka Beneše. Ačkoli se to trvalo dlouhých deset minut, než přišla další branka, podařilo se Střešovicím do konce úvodní části zkompletovat hned tři góly a zajistit si pěkně vedení, které se do následující třetiny ukázal jako klíčový.

Prostřední dvacetiminutovka totiž patřila Black Angeles, kterým se podařilo využít hned dvě přesilovky a po odskočení Tatranu na 4:2 ještě jeden gól přidat. Střešovicím tak do poslední třetiny zbyl jen jednobrankový náskok.

V závěru utkání se pak domácím podařilo opět odskočit do vedení o tři branky. Blackům nezbývalo nic jiného, než sáhnout po timeoutu a uchýlit se ke hře v šesti. V té byli úspěšní hned dvakrát dostat opět na kontaktní rozdíl jedné branky. Půl minuty před koncem navíc přišlo na straně Tatranu k dalšímu vyloučení a fanoušci v hale zažívali infarktové stavy. Veškeré obavy naštěstí ukončil Matěj Havlas, který poslal míček přímo do nebráněné svatyně hostů a zpečetil stav na konečných 7:5.