sobota 6.3.2021
STODOLA Aréna Střešovice
. kolo

Drama se nekonalo. Druhé utkání proti Startu jednoznačně ovládl Tatran

Na rozdíl od prvního napínavého utkání mezi Tatranem a Startem, bylo to druhé o poznání jednoznačnější. Střešovické florbalistky rozhodly utkání ve druhé polovině první třetiny, kdy si dokázaly vytvořit vysoký náskok.

Dlouhých devět minut si diváci u online přenosů museli počkat na první branku. Ačkoli domácí většinu času okupovali polovinu soupeře a míček kontrolovali na svých hokejkách, skórovat se jim nepodařilo. Střeleckou smůlu prolomila až v již zmiňované desáté minutě Lucie Želízková, která odstartovala kanonádu na branku Startu. Do konce prví části se totiž Tatran dokázal trefit přesně sedmkrát, což mu zařídilo pěkný náskok pro zbylé třetiny.

A náskok se nakonec opravdu hodil. Domácí totiž ve druhé třetině nedokázali navázat na tu předchozí a po sedmi minutách se ze svého prvního gólu radovaly hráčky Startu. Tatranu se podařilo skórovat až v samém závěru druhé části, přičemž jen pár vteřin na to inkasoval druhou branku.

Poslední třetina už však byla opět v režii Střešovic. Již od samého začátku se do boje vrhly s vervou, což se projevilo i na výsledku. Za posledních dvacet minut dokázaly skórovat hned čtyřikrát a zápas ukončit na jednoznačném výsledku 12:2. Za zmínku stojí především šest bodů Kateřiny Seemanové, která si připsala hattrick a tři asistence. Nejlepší hráčkou utkání pak byla vyhlášena Adéla Košvancová.