neděle 7.3.2021
SH Dolní Břežany
. kolo

Bohemka napoprvé poražena

Ženy si v nedělním zápase poradily s Bohemkou 6:2. Repríza utkání se odehraje již ve středu ve střešovické Stodole.

Ačkoli utkání přineslo první branku již ve čtvrté minutě, kdy střelu kapitánky Zabavské dorazila Mariana Býčková, byla úvodní třetina poměrně vyrovnaná. Trvalo totiž dlouhých dvacet minut, než se hostujícím florbalistkám podařilo navýšit své vedení.

Druhá třetina byla o poznání jednoznačnější. Po nevyužité přesilovce Tatranu přišla individuální akce Seemanové, která skončila míčkem za zády domácí brankářky. Tento moment dostal střešovické florbalistky do toho správného tempa a za třináct minut navýšily vedení na 6:0. Dvě a půl minuty před konce si ještě vzali slovo domácí a svým gólem sebrali do té chvíle stoprocentní Drbalové naději na čisté konto.

Poslední část sice skončila 1:1, ale poměr střel 7:2 z pohledu Tatranu jasně mluví o jeho nadvládě na hřišti. Nejlepší hráčkou byla za Tatran vyhlášena Mariana Býčková, autorka prvního gólu.

Nyní mají oba týmy jen dva dny na potřebnou regeneraci a nastudování taktiky. Již ve středu je čeká další vzájemný duel, tentokrát na domácí půdě Tatranu.