Kdo dá 200. gól starších žákyň?

V neděli 18.1 odehrály starší žákyně svůj první turnaj v roce 2015. Turnaj se holkám vydařil a stále si drží první místo v tabulce.

Sestava: Sudová, Kramperová, Svobodová, Kruberová, Hermanová, Houžvičková, Marko, Býčková, Žilková

Tatran Střešovice vs. FA-MB Dolní Bousov (5:3)

První zápas holky odehrály s Florbalovou akademií Dolní Bousov. Jako první vstřelila gól Eliška Hermanová a to v čase 1:26. Další gól za střešovický tým přidala Míša Sudová a poslala Tatran tak do dvoubrankového vedení. To bylo ale vše, co za první třetinu dokázaly Tatranky proměnit. Soupeřky se ale nevzdávaly a aktivně napadaly střešovickou branku. Nakonec se hráčkám z Boleslavi povedlo rozhodit střešovickou obranu a vstřelit tři rychlé góly. Po první třetině se Tatranky probraly a nenechaly nic náhodě. Natálie Houžvičková vstřelila Tatranu dva góly a Tereza Kruberová pak přidala ještě jeden gól. Víc gólů už v tomto zápase nepadlo a výhru si tak dokázal přivlastnit Tatran.

Tatran Střešovice vs. FBC Panthers (9:2)

Druhý zápas byl už o něco živější. První gól vstřelily Panthers a za čtyři minuty k tomu přidaly gól další. To bylo ale vše, co se soupeřkám podařilo dostat do střešovické branky. Tatranky neváhaly a střílely góly jeden po druhém. Prosadila se Mariánka Býčková dvěma góly, další dva góly přidala Anička Svobodová, jeden gól si připsala Eliška Hermanová, dva góly vstřelila Natálie Houžvičková a opět dva góly vstřelila Míša Sudová. Ze zápasu se během chvíle stala hotová střelnice. Zápas sice Tatranky dokázaly bez problémů vyhrát, ale zakončování jim dělalo občas velké problémy.

Tatran Střešovice vs. Herbadent Praha 11 SJM B (9:1)

Ani třetí zápas nedělal holkám žádné větší starosti. První gólovou šanci proměnila Eliška Hermanová a to hned v sedmnácti vteřinách první třetiny. Tatranská obrana pak ale zaváhala a Herbadent vstřelil gól do střešovické branky. Stav utkání tak byl zatím vyrovnaný. Tatranky ale neztrácely žádnou naději a v první třetině dokázaly proměnit dalších pět šancí. Zápas byl viditelně vyhraný pro Tatran a bylo jasné, že holkám z Jižního Města se takový náskok Tatranu bude velmi špatně dohánět. Do druhé třetiny ale Tatranky nevkročily tak bojovně jako do té první. Dokázaly nastřílet pouze tři góly. Svůj první gól za starší žákyně si v tomto zápase vstřelila Bětka Žilková. Herbadent aktivně napadal střešovickou bránu až do samého konce zápasu, ale Kája Marko si branku Tatranu pohlídala a všechny střely Herbadentu vychytala.

Tatran Střešovice vs. Elite Praha team DDM P6 (6:3)

Tatranky zatím za celou sezónu vstřelily 193 gólů, a tak byl jejich malý cíl celkem sedmkrát trefit branku soupeřek, aby měly rovných 200 vstřelených gólů. Trenér vyhlásil holkám soutěž o to, kdo dá sedmý gól. Odměna byla holkám ale prozatím utajena. Všechny holky byly motivované a každá se snažila o to, dát sedmý gól. Bohužel sedmý gól v tomto zápase vůbec nepadl. Tatranky dokázaly proměnit pouze šest šancí. První gólovou šanci proměnila Míša Sudová a další gól střelila kapitánka Anička Svobodová. Víc gólů v první třetině nepadlo. Druhá třetina byla o něco lepší pro oba týmy. Soupeřky dokázaly celkem třikrát trefit volná místa tatranské branky a Tatranky potrápily gólmanku z Elite, když vstřelily čtyři góly. Na gólech v tomto zápase se podílely Eliška Hermanová, Mariánka Býčková, Bětka Žilková, Anička Svobodová a Míša Sudová.

Tatran sice nevstřelil rovných 200 gólů, ale připsal si další čtyři výhry, a tak jako jediný tým v této lize ještě nebyl poražen. Poděkování patří hráčkám za předvedený výkon, ale i fanouškům, kteří v hale vytvářejí vždy opravdu skvělou atmosféru.