TEKA GAME: Souboj o elitní osmičku

A tým mužů čeká druhé utkání v tomto týdnu. Po pátečním zápase s Libercem se v neděli střetnou s druhým severočeským týmem, Českou Lípou.

Páteční utkání pro oba týmy skončilo smolně v prodloužení. Zatímco Česká Lípa inkasovala hned v první minutě prodloužení v zápase proti Hattricku Brno, Tatran držel naději na dva body až do posledních vteřin, kterou ale přesnou střelou ukončil FBC Liberec. V dresu Tatranu byl nejvíce produktivní Martin Pánek, který vstřelil dva góly a na tři přihrál. V dresu hostí se zapsal mezi dvoubrankové střelce Jaromír Ekl.

V této sezóně je to již druhá konfrontace těchto dvou týmů. Ta první se odehrála hned v 1. kole Superligy mužů na zimním stadionu v České Lípě, dokonce za přítomnosti televizních kamer. Utkání velmi vyrovnané nakonec skončilo vítězně pro Tatran v poměru 5:4.

Partnerem nedělního utkání je společnost TEKA, která věnovala ceny nejen pro nejlepší hráče utkání, ale také do divácké soutěže. Dorazte tak v neděli v podvečer do Stodoly a přijďte si vysoutěžit některou z cen.