Tatran Střešovice » Archiv

VÍC NEŽ JEN FLORBAL

ArchivPosledních 30 aktualít

6.12.Nadační utkání V pátek 14.12. čeká STODOLA Arénu Střešovice tradiční nadační utkání, jehož výtěžek poputuje na konto tatranských vozíčkářů. Vstupné dobrovolné, každý návštěvník si navíc odnese drobný dárek! :)
24.11.Tatranky za tři body!Doma nám to svědčí! Ženy poráží ve STODOLA Aréně Plzeň a berou tři body. Více ZDE
22.10.Podzimní prázdninyZ důvodu prázdnin jsou tréninky v pondělí 29. a v úterý 30. října zrušeny! Jako náhradní program můžete příměstský kemp na Tatranu!
22.10.Ve čtvrtek na mistra!Ve čtvrtek 24.10. přijede do Stodoly aktuální mistr z Mladé Boleslavi! Jediný čtvrteční superligový florbal startuje v 19:00, tak přijďte Tatraňáky povzbudit!
21.10.Reprezentační přestávkaMuži i junioři mají za sebou EFT ve švédské Uppsale! Zejména dvěma Tatraňákům v dresu mužské repre se v zápasech s týmy TOP4 dařilo! Jak Marek Beneš tak Filip Langer předvedli dobré výkony a přihlásili se tak o místo v kádru pro prosincové mistrovství světa v Praze!
3.10.Výhra nad Chodovem!Muži vyhráli před kamerami ČT utkání na Jižním Městě 4:3 a upevňují svoji pozici v tabulce. Více ZDE
27.9.V pátek nejsou tréninkyPáteční tréninky všech kategorií jsou z důvodu svátku zrušeny!
22.9.Muži jedou do StrakonicMuži v pondělí zamíří k Pohárovému utkání do Strakonic, více informací zde
6.9.ZMĚNA TRÉNINKŮ!!Všechny tréninky tatranských týmů, které probíhají v pátek 7.9. a v pondělí 10.9. na Kotlářce jsou z důvodů rekonstrukce běžecké dráhy na stadionu zrušeny! Hlavní trenéři budou s hráči řešit náhradní program.
4.9.Únětické derby pozítří!Již ve čtvrtek je tu start nové sezony Tipsport Superligy a hned na úvod přivítáme v tatranské Stodole zvučeného soupeře! V pražském derby vyzveme Spartu a bude to opět za účasti Únětického pivovaru! Tak pamatujte - 1 branka = 1 orosená Únětická desítka! Startujeme ve čtvrtek v 19:00 ve Stodole!
3.9.Rodičovské schůzky! Sezona byla dnešním dnem zahájena! Rozpis rodičovských schůzek, které proběhnou ve druhém zářijovém týdnu, naleznete ZDE!
27.8.Na Champy šestí!Ani letos nedokázali muži na tradiční turnaji Champy Cup ve Švýcarsku prorazit do bojů o medaile. Po dvou prohrách ve skupině je v souboji o páté místo čekal Rychenberg Winterthur, ale po tuhé bitvě nakonec i ve třetím utkání tatranský A-tým podlehl. Mladý výběr si ale veze ze země helvétského kříže spoustu zkušeností do blížící se sezony!
26.8.Na slovensku to cinklo!Ze Slovak Floorball Cupu veze tatranská výprava 3 medaile! Hned 2 z toho mají na krku pověšené hráči obou dorosteneckých týmů, kteří obstarali finále juniorské kategorie. Ženy po loňském triumfu nezahálely, a i když to letos nestačilo na nejvyšší stupínek, bronzová medaile je příjemnou útěchou!
22.8.Slovak Floorbal Cup!Celkem 4 tatranské týmy míří již podruhé v řadě na Slovak Floorball Cup! Konkrétně své zápasy v Bratislavě odehrají junioři, ženy a 2 týmy dorostenců. Držíme palce!
15.8.Czech Open minulostíPovedený Floorball Czech Open má za sebou mladý kádr Tatranu! Ve čtvrtfinále mu vystavil cestu švédský gigant IBF Falun včele s nejlepším hráčem světa Alexandrem Galante-Carlströmem.
2.8.Soustředění mužů a žen!Krátce po tom, co se připravovali na Tatranu jejich mladší spoluhráči, od čtvrtku 2.8. startuje soustředění střešovických mužů a žen. Ti budou ladit formu před blížícím se Floorball Czech Open!
1.8.Tatranská kolekce 18/19Před nedávnem jsme vám představili nové celoklubové dresy! Nyní se opět rozjíždí prodej hráčských setů, tak se podívejte, co pro vás pro tuto sezonu chystáme! Novinkou je možnost objednat samostatně pouze warm-up set nebo pouze teplákovou soupravu, což jistě spoustu z vás ocení! Veškeré info jak objednat, uhradit a vyzvednout objednávku naleznete ZDE
30.7.Příprava elitních týmů!Na následující 4 dny obsadí střešovickou Stodolu týmy dorostenců, juniorů a juniorek, které vstupují do finální fáze letní přípravy!
12.6.Srpnové příměšťáky!Bylo spuštěno přihlašování na všechny tři srpnové turnusy příměstských kempů na Tatranu! Podrobnosti a online přihláškyZDE
10.6.Bronzové stržky!Starší žákyně dokázaly navázat na čtvrtfinálové překvapení, kdy zdolaly Tigers JM a po výhře nad Znojmem si z neoficiálního MČR starších žákyň odváží bronzové placky!
7.6.Členská schůze TJ-13.6.Dnešní členská schůze florbalového oddílu zvolila delegáty na výroční členskou schůzi Tatranu Střešovice (TS), která se bude konat ve středu 13.6. od 18 hod v Café&bar Andělka a dala mj. doporučení k úpravě stanov TS
27.5.Mlžáci ovládli TCUPDružstvo mladších žáků vyhrálo v tvrdé konkurenci letošní Tatran Cup, jehož se zúčastnilo přes 700 hráčů ze 40 družstev z ČR! Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na příští rok!
16.5.Členská schůze FO-7.6.Ve čtvrtek 7.června proběhne od 18 hod v zasedací místnosti TJ Tatran Střešovice v 1.patře sekretariátu Členská schůze florbalového oddílu, které se mohou zúčastnit všichni členové FO a právo hlasovat mají ti, jež dovršili věku 18 let. Kromě tradičního programu schůze (rozpočet, plán činnosti) proběhne i kooptace nových dvou členů do VV FO TS.
11.5.Začíná Tatran Cup!Tatran Cup starších žáků a dorostenek začíná! V halách na Kotlářce a Tatranu bude soutěžit celkem 15 týmů z celé republiky!
9.5.Sezona 18/19 zahájena!Dnešním dnem začala letní příprava všech tatranských týmů ve složení pro sezonu 18/19.
7.5.Bronzové holky!Lenka Faltusová, Petra Malecká a Lucka Želízková přivezly ze švýcarského St. Gallenu bronzové medaile, které vybojovaly na mistrovství světa juniorek!
6.5.Zlatí veteráni!Veteráni po triumfu v ostravské ČPP Aréně vrací titul tam, kde jeho cesta začala - do Střešovice!
5.5.Starší žáci mají bronz!Po semifinálovém zklamání s Chodovem si kluci spravili chuť a po výhře s Ostravou berou z letošního MČR bronz!
5.5.Dorostenky ve finále!Tatranky zdolaly na MČR postupně Jičín a v semifinále i Vítkovice. Ve finále tak narazí na velmi dobře známého soupeře - Ivanti Tigers JM.
2.5.Strži, dorky, veteráni!Poslední soutěžní víkend bude z tatranského pohledu doslova natřískaný! MČR odehrají starší žáci a dorostenky a finálový turnaj čeká i veteránskou Forzu! Tak držíme palce, ať to cinkne!
Naši partneři